19 Eylül 2012 Çarşamba

bizim sürpriz:)

surpriz anlayışı kişiden kişiye göre değişir tabi ama bizim evde sürpriz şaraba koyduğumuz isimden başka bir şey değildir. örneğin "akşam gelirken sürpriz alsana" diyorsam bu şaraptır. koca da alır gelir:)
bu saçma sapan hikayeyi yine kocamın ne kadar sürprizlerle dolu bir erkek olmasına bağlayacağım^^
evliliğimizin ilk yıllarıydı sanırım bir gün eve geç gelecekti. benim de evde işlerim var falan... neyse işten eve gittim. bir de ne göreyim mutfak tezgahının üzerinde bir şişe şarap ve bir not var!
yani benim koca hiç öyle sürprizli falan bir sevgili olmadığı için beni hayli şaşırttı tabi. notta ne yazdığını söylemem ama çok duygulandım hatta gözlerim bile doldu yahu. (düşün artık sürpriz konusunda ne durumdayız)

neyse ben salya sümük şarabımı içtim. çok sevindim herkese anlatıyorum falan kocam bana "sürpriz yapmış" aman tanrım kimse inanamıyor, çığlıklar, alkışlar :) (ok. çok abarttım) işte benim bu kadar çok sevindiğimi görünce heralde ne zaman bana bir şey yapmak istese gidip şarap alır oldu beyim. onun aklına nasılsa bana bir şey yapmak gelmez diye "akşam bana sürprüz yapsana" dedim bir kaç kez yaptığı sürpriz her seferinde ama heeeer seferinde şarap almak oldu:)) hiç biri ilki kadar duygusal olmadı elbet ama artık ne zaman şarap istesem adı sürpriz:) 
"bi sürpriz aç da içelim"  

8 yorum:

 1. Ee buna da şükür :)

  Ben: Hadi bana güzel bir şey söyle!
  Kocakişisi: Seni seviyorum
  Ben: yaaaa o standart zaten daha güzel bişey
  Kocakişisi: Ben seni kedilerden (evde iki tane kedimiz var) bile çok seviyorum.

  Böylesi de var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. heheh^^ bence bildiği söylenecek en güzel şey eminim odur:)) bilse söylerdi kesin:)) valla bak sen bir kaç cüme öğret bak alternatifin olsun yoksa kendi düşünsün bulsun çok zor çooook:)) ben de bir kaç sürpriz plan hazırlayarak eline vermeyi düşünüyorum:))

   Sil
  2. Hayır bence sorun inandırıcı olmamasında. Sonra bir gidiyorum, iki kedi ve benim koca yatağa uzanmışlar, mıç mıç öpüşüyorlar. Hem de bizim yatağımızda!

   Ay ben pasiflora almaya gidiyorum. Ya da en iyisi pasiflora yerine ben de erkek kedi alıp geleyim.

   :)

   Sil
  3. heheeh:) eve dişi sinek bile sokmayacaksın diye boşuna dememişler sen kalkıp en seksi yaratık olan kedişleri eve doldurmuşsun hata sen de^^ ben en kötü play station ile mücadele içindeyim... serin:)

   Sil
 2. süpriz haa,güzelmiş :D
  bakalım bizimkilerden ne antikalıklar,sevimlilikler göreceğiz :)
  http://bizimkiz.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok düşünceli oğlan çocukları var ama işte benim şansıma böyle çıktı^^ umarım sen şanslısındır:)

   Sil
 3. Sürpriz:) Çok hoş bir ritüel olmuş ama bence üzülmemelisin hatta sevinmelisin:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok üzülmüyorum eldeki bu işte napıcaksın alıtım diyebilirim. beklentiye girmeyince üzüntüye de girmiyorsun ^^ ama sevinme işini bilemedim bak

   Sil