4 Mayıs 2011 Çarşamba

koca ve sera streç film!

Saatlerce yemek yaptıktan sonra yiyip içip sofrayı kaldırmadan geri dönmesi imkansız bir sızıp kalma sendromu yaşamıştım. (Böyle durumlarda kocaya güvenim sonsuz olduğundan hiiiç çekinmeden sızar kalırım. Bilirim ki asla beni uyandırmaya kıyamaz ve elinden geldiğince toplar ortalığı:)karı: - aa sofra kaldı di mi? ben yine sızdım kaldım. yatağa nasıl geldim? hiç hatırlamıyorum.
koca: - ben hallettim de serayla biraz kavga ettim. O nasıl şey ya sinir oldum.karı: - hahahah:D nasıl ya?
koca: - ya bak işte sen.
karı: - peki

hahahhaa:D mumyalamışsın tabakları! 3 yüz yıl bir şey olmaz artık onlara:) teşekkürler tatlım!


tamam artık lavabodaki yığını görmüyoruz. O kadar savaşlar vermiş kocacım serayla, olsun o kadar:) çoğu zaman ben de beceremem şu sera işini. dolanır her tarafa. yetenek işi:))

7 yorum:

 1. Merhabalar;

  Ne kadar güzel bir mesleğe sahipsiniz. Size imrendim. Blogunuzdaki çizimleriniz çok eğlenceli gözüküyorlar. Hem yazma hem de çizme işini gerçekleştiriyorsunuz her ikisi de ayrı bir yetenektir. Bundan sonra takipçinizim.

  Sevgilerle

  YanıtlaSil
 2. merhaba^^ ne kadar mutlu oldum aslı çok sağol:) gerçekten güzel bir meslek ama buna katılıyorum:) başka ne iş yapabilirdim bilmiyorum^^ her zaman beklerim. sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. ben ne açmasını, ne sarmasını becerebildiğim için streç filmden tam anlamıyla nefret ediyorum. yalnız olmadığımı öğrenmek iyi geldi :-)

  YanıtlaSil
 4. sera saramayanlar kulübüne hoş geldin ololi:) heheh

  YanıtlaSil
 5. evet kesinlikli bu Turkiye`deki firmalardan kaynakli ilk geldigimde kullanamiyordum burda da Yoshi hayretle bakiyordu simdi tik tik superim Trdekiler igrenc!

  YanıtlaSil
 6. :)) guzel bı paylasım guzel bı cızım :))

  YanıtlaSil
 7. serrose>> demek turkishseralar patlak! :( ve demek ben hiiiç uzmanlaşamayacağım bu konuda.

  edaca>> çok teşekkürler^^

  YanıtlaSil